1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Hoş Geldiniz nişantaşı, Ziyaretçi

"Nişantaşı VIP Kart" Fırsatları

Der Die Das Nişantaşı Hot

http://nisantasi.com.tr/media/reviews/photos/thumbnail/300x300s/d6/48/0e/280-content-xAUWOWoki9CL-4-1383307547.jpg
Written by Nişantaşı     November 01, 2013    
 
0.0 (0)
1480   0   1   0   0   0
Add Media
Write Review

Der Die Das, Akaretler\\\'e yeni bir soluk getirdi. Bahçesi de içerisi de ayrı bir keyif olan mekân, kısa sürede bir buluşma noktası ve happy hour adresi olmayı başardı.

 

Der Die Das, Akaretler'e yeni bir soluk getirdi. Bahçesi de içerisi de ayrı bir keyif olan mekân, kısa sürede bir buluşma noktası ve happy hour adresi olmayı başardı. Hafta sonları DJ'lerin canlı performanslarının olduğu mekân şimdilik pazarları kapalı. Ama ilerleyen günlerde barbeküler düzenlenecekmiş, bizden söylemesi. Tel:(0212) 227 97 00 

Ne zaman gitmeli?

Cumartesi akşamları canlı DJ performanslarının da etkisiyle mekân tıklım tıklım doluyor. Özellikle Akaretler'de yasayanlar ve BJK Plaza'da çalışanlar öğlen saatlerinde hem yemek hem de biraz piyasa yapmak için geliyor. İş çıkısı saatinde ise haftanın her günü kalabalık görmek mümkün.

Ne yemeli?

Başlangıçlardan fırında pişen mücver oldukça lezzetli. Öğlen servisinde etli dürüm, tavuk panini gibi sandviç menüsü de sunan Der Die Das'ta özellikle tercihiniz salata ise orkinos ve somon file salatasını deneyebilirsiniz.

Ne içmeli?

Burada müdavimler en çok zeytin suyu ile hazırlanan dirty martini'yi tüketiyorlar, modadan geri kalmak istemeyenlere duyurulur!

Tatlılar

Üzeri kırmızı meyveler ve dondurma ile servis edilen ananaslı carpaccio çok lezzetli. Porsiyonu oldukça büyük olan bu tatlı, paylaşmak için eal.

 


Daha Büyük Görüntüle

User reviews

There are no user reviews for this listing.

Already have an account? or Create an account
 
Powered by JReviews
Üst Menüye Git