1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Hoş Geldiniz nişantaşı, Ziyaretçi

"Nişantaşı VIP Kart" Fırsatları

Tatbak Nişantaşı Hot

http://nisantasi.com.tr/media/reviews/photos/thumbnail/300x300s/42/df/66/tatbakkart-31-1383306174.jpg
Written by Nişantaşı     November 01, 2013    
 
0.0 (0)
1701   0   1   0   0   0
Add Media
Write Review

Tatbak 1960 yılından bu güne kadar Nişantaşı , Akkavak sokakta dostlarına hizmet vermeye devam ediyor. 1960 yılında 3 masalı bir bodrum katında başlayan lezzet servisi bu gün 2 katlı , 90 kişilik , nostaljik ve şık salonunda yapılıyor. Tatbak’ın kurucusu Hasan Katıkcı 1951 yılında Gaziantepden İstanbul’a gelirken, İstanbul’un uğrak yeri haline gelecek bir mekanın sahibi olacağı hiç aklına gelmemiştir. Unutmadan personelde en az mekan kadar eski; en eskisi 35 yıl, en yenisi ise 15 yıldır burada.

Tatbak da mönü eşsiz Ezo Gelin çorbası ile başlıyor. Daha sonra lezzeti bu güne kadar çeşitli basın organlarınca onaylanmış , İstanbul’un en iyisi seçilen Lahmacunu geliyor. Hatta bu lezzetin ünü Türkiye sınırlarını da aşmış. Tatbak İsrail, Almanya, İsviçre, İngiltere gibi yurtdışı ülkelere bile derin dondurucu için hazırlanan özel Lahmacunlarını göndermeye başlamış. Kebapları elbette unutmadık ; karışıktan dönersiz iskenderi Tatbaktan başka bir yerde yiyemezsiniz. Adana , Beyti, Kuzu Şiş, Fıstıklı Kebap, Alinazik ve diğer bütün kebap çeşitleriyle de iddialı bir mekan burası. Sakın tatlıya yer kalmadı demeyin çünkü yine Tatbak’a özel cevizli yada kaymaklı tel kadayıfın tadına bakmadan yemeğinizi tamamlamış sayılmazsınız.

Temel ilkesi sınırsız müşteri memnuniyeti olan Tatbak, uygun fiyat politikası ile , Pazar günleri hariç ,haftanın 6 günü saat 11:00 ile 21:00 saatleri arasında dostlarına hizmet etmektedir. Yemek yerken duvardaki resimlerden beğendiğiniz olursa satın alabileceğinizi bilmelisiniz. Yolunuz Nişantaşı’na düştüğünde bu özel mekana uğramanızı ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız lezzetleri tatmanızı öneririz.

 


Daha Büyük Görüntüle

User reviews

There are no user reviews for this listing.

Already have an account? or Create an account
 
Powered by JReviews
Üst Menüye Git