1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Hoş Geldiniz nişantaşı, Ziyaretçi

"Nişantaşı VIP Kart" Fırsatları

Alman mobilya devi Türkiye’deki ikinci mağazasını Nişantaşı’nda açtı

Almanya’nın kişiye özel tasarımlarıyla dikkat çeken mobilya devi Cabinet, Türkiye’deki ikinci mağazasını Nişantaşı’nda açtı.

Almanya’nın kişiye özel tasarımları ve ‘hot couture’ modelleriyle adını dünyaya duyuran mobilya markası Cabinet, Kalamış’tan sonra Türkiye’deki ikinci mağazasını Nişantaşı’nda müşterilerinin hizmetine sundu.
Cabinet’in Asya ve Doğu Avrupa operasyonları yöneticisi ve Türkiye’deki mağazaların işletmecisi Faruk Kurt, açılışta Cabinet’i Asya yakasından sonra Avrupa yakasında da müşterilerin hizmetine sunmaktan gurur duyduklarını belirtti. Cabinet’in kurucusu Michael Greven ve kızı Julıa Greven’ in katılımıyla gerçekleşen açılışa Faruk Kurt ve ekibinin yanı sıra Türkiye’deki dostları da katıldı.

 

Üretimi tamamen Almanya'da yapılan Cabinet modelleri, detaylara verdiği önem ve kişiye özel tasarımlarıyla sektörde diğer markalardan ayrılıyor. Tasarımlarını, müşterileriyle birlikte ve müşterinin zevklerinin yanı sıra kullanım ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak gerçekleştiren Cabinet, sınırsız alternatifliyle bulunduğu ortamın ambiyansını değiştiriyor. Ölçüsünü belirlediğiniz dolaplar, milimetresine ve en ince detayına kadar ihtiyacınıza uygun bir şekilde üretiliyor. Bölme duvarlar ve raflarla mevcut mekanı, estetik, ergonomik ve etkin olarak kullanmanızı sağlıyor. İstanbul Avrupa yakasında da hizmet vermeye başlayan Cabinet, bu özellikleriyle Nişantaşı’nın da gözdesi olmaya aday.

Kaynak : Milliyet

Üst Menüye Git